[1024MB] AKTUALIZACJA! Windows 10 będzie dostępny dla …

[1024MB] AKTUALIZACJA! Windows 10 będzie dostępny dla …

… posiadaczy pirackich wersji systemów Windows! Tak tak! Dobrze czytacie. Ten „njus” można już dzisiaj ogłosić newsem miesiąca lub nawet roku 2015. Microsoft doskonale zdaje sobie sprawę, że spora część „okienek” zainstalowanych na komputerach pochodzi z nielegalnych źródeł. SpartanHero_1

Terry Myerson, vice szef działu systemów operacyjnych Microsoftu, ogłosił co następuje: Windows 10 będzie darmową aktualizacją dla posiadaczy Windows 7 i Windows 8.x bez względu na to czy są legalne czy nie.

AKTUALIZACJA.

Od początku byliśmy zobowiązani do zapewnienia naszym klientom jak najlepszych doświadczeń z korzystania z systemu Windows. Choć komputery z nielegalnym oprogramowaniem otrzymają darmową aktualizację do Windows 10 ich licencja się nie zmieni. Windows Non-Genuine nie jest publikowane przez Microsoft. Jeśli oprogramowanie zostało uznane za nielegalne lub bez licencji przed aktualizacją, to po jej zainstalowaniu nadal będzie nielegalne. Według ekspertów korzystanie z pirackiego oprogramowania, w tym z nieoryginalnego systemu Windows, zwiększa poziom ryzyka zainfekowania komputera złośliwym oprogramowaniem, kradzieży tożsamości, upublicznienie danych osobowych czy nawet słabszych wyników lub wadliwego działania.

Wszelkie prawa zastrzeżone @ 2020 | Polityka prywatności